Cookies

Denne hjemmeside anvender cookies for at forbedre brugeroplevelsen og samle statistik.
Besøger du Banken.gl uden at have afvist eller slettet cookies, har du accepteret vores brug af cookies.
Læs mere om cookies og se, hvordan du kan blokere dem i din browser.

70 1234

Find os


Søg efter bynavn eller medarbejder.

Find hjælp

> Netbank fjernsupport

> Kortspærring

> Selvbetjening

> Om Netbank

> Sikkerhed

> Priser og vilkår

Åbningstider

Mandag - torsdag
kl. 9.30 - 15.30
Fredag
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Navn Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD485,9357440,9357
Canadiske dollarCAD521,0587481,0587
Schweizer francCHF674,2915657,7915
EuroEUR760,8950738,9450
Pund sterlingGBP869,3453829,6253
Japanske yenJPY6,21025,8902
Norske kronerNOK77,780273,5302
New Zealandske dollarNZD458,6781418,6781
Svenske kronerSEK71,010267,0902
Thailandske bahtTHB21,483720,3337
Tyrkiske liraTRY124,529695,2696
USA dollarUSD683,3750657,2450

Opdateret 2019-05-24 1431