Cookies

Denne hjemmeside anvender cookies for at forbedre brugeroplevelsen og samle statistik.
Besøger du Banken.gl uden at have afvist eller slettet cookies, har du accepteret vores brug af cookies.
Læs mere om cookies og se, hvordan du kan blokere dem i din browser.

70 1234

Find os


Søg efter bynavn eller medarbejder.

Find hjælp

> Netbank fjernsupport

> Kortspærring

> Selvbetjening

> Om Netbank

> Sikkerhed

> Priser og vilkår

Åbningstider

Mandag - torsdag
kl. 9.30 - 15.30
Fredag
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Navn Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD493,4401448,4401
Canadiske dollarCAD517,2067477,2067
Schweizer francCHF672,3422655,8422
EuroEUR760,3350738,3850
Pund sterlingGBP892,4503852,7303
Japanske yenJPY6,10805,7880
Norske kronerNOK78,623574,3735
New Zealandske dollarNZD475,7563435,7563
Svenske kronerSEK72,475668,5556
Thailandske bahtTHB21,355020,2050
Tyrkiske liraTRY132,8788103,6188
USA dollarUSD675,6800649,5500

Opdateret 2019-03-22 1431