Cookies

Denne hjemmeside anvender cookies for at forbedre brugeroplevelsen og samle statistik.
Besøger du Banken.gl uden at have afvist eller slettet cookies, har du accepteret vores brug af cookies.
Læs mere om cookies og se, hvordan du kan blokere dem i din browser.

70 1234

Find os


Søg efter bynavn eller medarbejder.

Find hjælp

> Netbank fjernsupport

> Kortspærring

> Selvbetjening

> Om Netbank

> Sikkerhed

> Priser og vilkår

Åbningstider

Mandag - torsdag
kl. 9.30 - 15.30
Fredag
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Navn Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD472,1907427,1907
Canadiske dollarCAD503,1720463,1720
Schweizer francCHF702,3001685,8001
EuroEUR758,2800736,3300
Pund sterlingGBP848,1942808,4742
Japanske yenJPY6,13385,8138
Norske kronerNOK69,395765,1457
New Zealandske dollarNZD441,6053401,6053
Svenske kronerSEK73,097869,1778
Thailandske bahtTHB20,647019,4970
Tyrkiske liraTRY93,903264,6432
USA dollarUSD645,0500618,9200

Opdateret 2020-10-22 1431