Cookies

Denne hjemmeside anvender cookies for at forbedre brugeroplevelsen og samle statistik.
Besøger du Banken.gl uden at have afvist eller slettet cookies, har du accepteret vores brug af cookies.
Læs mere om cookies og se, hvordan du kan blokere dem i din browser.

70 1234

Find os


Søg efter bynavn eller medarbejder.

Find hjælp

> Netbank fjernsupport

> Kortspærring

> Selvbetjening

> Om Netbank

> Sikkerhed

> Priser og vilkår

Åbningstider

Mandag - torsdag
kl. 9.30 - 15.30
Fredag
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Navn Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD483,3323438,3323
Canadiske dollarCAD533,1839493,1839
Schweizer francCHF689,2193672,7193
EuroEUR760,8250738,8750
Pund sterlingGBP865,2668825,5468
Japanske yenJPY6,37016,0501
Norske kronerNOK76,740872,4908
New Zealandske dollarNZD447,7819407,7819
Svenske kronerSEK70,937067,0170
Thailandske bahtTHB22,620221,4702
Tyrkiske liraTRY133,0806103,8206
USA dollarUSD690,3450664,2150

Opdateret 2019-09-19 1432