Cookies

Denne hjemmeside anvender cookies for at forbedre brugeroplevelsen og samle statistik.
Besøger du Banken.gl uden at have afvist eller slettet cookies, har du accepteret vores brug af cookies.
Læs mere om cookies og se, hvordan du kan blokere dem i din browser.

70 1234

Find os


Søg efter bynavn eller medarbejder.

Find hjælp

> Netbank fjernsupport

> Kortspærring

> Selvbetjening

> Om Netbank

> Sikkerhed

> Priser og vilkår

Åbningstider

Mandag - torsdag
kl. 9.30 - 15.30
Fredag
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Navn Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD438,8659393,8659
Canadiske dollarCAD504,3882464,3882
Schweizer francCHF715,0689698,5689
EuroEUR760,6000738,6500
Pund sterlingGBP868,8680829,1480
Japanske yenJPY6,46716,1471
Norske kronerNOK67,495663,2456
New Zealandske dollarNZD424,6484384,6484
Svenske kronerSEK69,648065,7280
Thailandske bahtTHB21,238120,0881
Tyrkiske liraTRY117,016087,7560
USA dollarUSD698,1850672,0550

Opdateret 2020-04-01 1432