Cookies

Denne hjemmeside anvender cookies for at forbedre brugeroplevelsen og samle statistik.
Besøger du Banken.gl uden at have afvist eller slettet cookies, har du accepteret vores brug af cookies.
Læs mere om cookies og se, hvordan du kan blokere dem i din browser.

70 1234

Find os


Søg efter bynavn eller medarbejder.

Find hjælp

> Netbank fjernsupport

> Kortspærring

> Selvbetjening

> Om Netbank

> Sikkerhed

> Priser og vilkår

Åbningstider

Mandag - torsdag
kl. 9.30 - 15.30
Fredag
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Navn Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD485,4270440,4270
Canadiske dollarCAD514,1791474,1791
Schweizer francCHF710,0865693,5865
EuroEUR759,2650737,3150
Pund sterlingGBP850,7041810,9841
Japanske yenJPY6,29415,9741
Norske kronerNOK71,048666,7986
New Zealandske dollarNZD455,0157415,0157
Svenske kronerSEK72,497568,5775
Thailandske bahtTHB21,847320,6973
Tyrkiske liraTRY111,473982,2139
USA dollarUSD679,5450653,4150

Opdateret 2020-07-03 1431