Cookies

Denne hjemmeside anvender cookies for at forbedre brugeroplevelsen og samle statistik.
Besøger du Banken.gl uden at have afvist eller slettet cookies, har du accepteret vores brug af cookies.
Læs mere om cookies og se, hvordan du kan blokere dem i din browser.

70 1234

Find os


Søg efter bynavn eller medarbejder.

Find hjælp

> Netbank fjernsupport

> Kortspærring

> Selvbetjening

> Om Netbank

> Sikkerhed

> Priser og vilkår

Åbningstider

Mandag - torsdag
kl. 9.30 - 15.30
Fredag
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Navn Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD496,0756451,0756
Canadiske dollarCAD518,2939478,2939
Schweizer francCHF667,2742650,7742
EuroEUR760,6000738,6500
Pund sterlingGBP871,0247831,3047
Japanske yenJPY6,10675,7867
Norske kronerNOK78,043873,7938
New Zealandske dollarNZD465,3102425,3102
Svenske kronerSEK74,101070,1810
Thailandske bahtTHB21,167320,0173
Tyrkiske liraTRY136,8347107,5747
USA dollarUSD670,3550644,2250

Opdateret 2019-01-18 1431