Cookies

Denne hjemmeside anvender cookies for at forbedre brugeroplevelsen og samle statistik.
Besøger du Banken.gl uden at have afvist eller slettet cookies, har du accepteret vores brug af cookies.
Læs mere om cookies og se, hvordan du kan blokere dem i din browser.

70 1234

Find os


Søg efter bynavn eller medarbejder.

Find hjælp

> Netbank fjernsupport

> Kortspærring

> Selvbetjening

> Om Netbank

> Sikkerhed

> Priser og vilkår

Åbningstider

Mandag - torsdag
kl. 9.30 - 15.30
Fredag
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Navn Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD491,3752446,3752
Canadiske dollarCAD534,6275494,6275
Schweizer francCHF681,4362664,9362
EuroEUR760,8000738,8500
Pund sterlingGBP850,2530810,5330
Japanske yenJPY6,26815,9481
Norske kronerNOK78,861474,6114
New Zealandske dollarNZD469,5754429,5754
Svenske kronerSEK72,318568,3985
Thailandske bahtTHB22,049920,8999
Tyrkiske liraTRY131,6057102,3457
USA dollarUSD681,3300655,2000

Opdateret 2019-07-17 1431