Cookies

Denne hjemmeside anvender cookies for at forbedre brugeroplevelsen og samle statistik.
Besøger du Banken.gl uden at have afvist eller slettet cookies, har du accepteret vores brug af cookies.
Læs mere om cookies og se, hvordan du kan blokere dem i din browser.

70 1234

Find os


Søg efter bynavn eller medarbejder.

Find hjælp

> Netbank fjernsupport

> Kortspærring

> Selvbetjening

> Om Netbank

> Sikkerhed

> Priser og vilkår

Åbningstider

Mandag - torsdag
kl. 9.30 - 15.30
Fredag
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Navn Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD483,8199438,8199
Canadiske dollarCAD533,9574493,9574
Schweizer francCHF688,2162671,7162
EuroEUR761,3900739,4400
Pund sterlingGBP893,3240853,6040
Japanske yenJPY6,34556,0255
Norske kronerNOK75,215870,9658
New Zealandske dollarNZD455,4445415,4445
Svenske kronerSEK71,630767,7107
Thailandske bahtTHB22,912821,7628
Tyrkiske liraTRY133,0634103,8034
USA dollarUSD691,5500665,4200

Opdateret 2019-11-22 1431