Cookies

Denne hjemmeside anvender cookies for at forbedre brugeroplevelsen og samle statistik.
Besøger du Banken.gl uden at have afvist eller slettet cookies, har du accepteret vores brug af cookies.
Læs mere om cookies og se, hvordan du kan blokere dem i din browser.

70 1234

Find os


Søg efter bynavn eller medarbejder.

Find hjælp

> Netbank fjernsupport

> Kortspærring

> Selvbetjening

> Om Netbank

> Sikkerhed

> Priser og vilkår

Åbningstider

Mandag - torsdag
kl. 9.30 - 15.30
Fredag
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Navn Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD487,8393442,8393
Canadiske dollarCAD548,0054508,0054
Schweizer francCHF712,0558695,5558
EuroEUR761,0400739,0900
Pund sterlingGBP922,4943882,7743
Japanske yenJPY6,37886,0588
Norske kronerNOK75,859171,6091
New Zealandske dollarNZD464,3630424,3630
Svenske kronerSEK71,928368,0083
Thailandske bahtTHB22,699921,5499
Tyrkiske liraTRY128,529699,2696
USA dollarUSD707,2500681,1200

Opdateret 2020-02-19 1431