Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD483,8199438,8199
Canadiske dollarCAD533,9574493,9574
Schweizer francCHF688,2162671,7162
EuroEUR761,3900739,4400
Pund sterlingGBP893,3240853,6040
Japanske yenJPY6,34556,0255
Norske kronerNOK75,215870,9658
New Zealandske dollarNZD455,4445415,4445
Svenske kronerSEK71,630767,7107
Thailandske bahtTHB22,912821,7628
Tyrkiske liraTRY133,0634103,8034
USA dollarUSD691,5500665,4200

Opdateret 2019-11-22 1431