Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD519,9385474,9385
Canadiske dollarCAD518,7103478,7103
Schweizer francCHF691,7614675,2614
EuroEUR758,2500736,3000
Pund sterlingGBP877,6563837,9363
Japanske yenJPY6,11005,7900
Norske kronerNOK80,473076,2230
New Zealandske dollarNZD491,3261451,3261
Svenske kronerSEK77,838173,9181
Thailandske bahtTHB20,054218,9042
Tyrkiske liraTRY200,9265171,6665
USA dollarUSD680,5350654,4050

Opdateret 2017-05-26 1431