Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD520,9111475,9111
Canadiske dollarCAD530,6259490,6259
Schweizer francCHF650,4611633,9611
EuroEUR758,1750736,2250
Pund sterlingGBP866,9344827,2144
Japanske yenJPY5,67775,3577
Norske kronerNOK81,212176,9621
New Zealandske dollarNZD478,9722438,9722
Svenske kronerSEK79,505175,5851
Thailandske bahtTHB19,384618,2346
Tyrkiske liraTRY192,5786163,3186
USA dollarUSD640,7600614,6300

Opdateret 2017-09-21 1431