Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD494,3403449,3403
Canadiske dollarCAD520,3923480,3923
Schweizer francCHF662,4523645,9523
EuroEUR760,7600738,8100
Pund sterlingGBP886,6707846,9507
Japanske yenJPY6,07605,7560
Norske kronerNOK78,965374,7153
New Zealandske dollarNZD463,3347423,3347
Svenske kronerSEK72,414468,4944
Thailandske bahtTHB21,337520,1875
Tyrkiske liraTRY127,932698,6726
USA dollarUSD681,7350655,6050

Opdateret 2019-04-24 1431