Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD490,9909445,9909
Canadiske dollarCAD503,5045463,5045
Schweizer francCHF630,9832614,4832
EuroEUR758,8800736,9300
Pund sterlingGBP874,3797834,6597
Japanske yenJPY5,74465,4246
Norske kronerNOK78,828074,5780
New Zealandske dollarNZD459,3026419,3026
Svenske kronerSEK73,098569,1785
Thailandske bahtTHB19,848918,6989
Tyrkiske liraTRY164,2432134,9832
USA dollarUSD621,0600594,9300

Opdateret 2018-04-20 1431