Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD502,6362457,6362
Canadiske dollarCAD518,1781478,1781
Schweizer francCHF647,2752630,7752
EuroEUR758,3150736,3650
Pund sterlingGBP859,3338819,6138
Japanske yenJPY5,74825,4282
Norske kronerNOK78,401674,1516
New Zealandske dollarNZD453,2232413,2232
Svenske kronerSEK76,823672,9036
Thailandske bahtTHB19,696418,5464
Tyrkiske liraTRY173,6487144,3887
USA dollarUSD642,4600616,3300

Opdateret 2017-11-24 1431