Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD434,2595389,2595
Canadiske dollarCAD505,6866465,6866
Schweizer francCHF713,1135696,6135
EuroEUR760,1900738,2400
Pund sterlingGBP856,4399816,7199
Japanske yenJPY6,36346,0434
Norske kronerNOK65,259561,0095
New Zealandske dollarNZD423,7771383,7771
Svenske kronerSEK69,149965,2299
Thailandske bahtTHB21,346220,1962
Tyrkiske liraTRY119,845990,5859
USA dollarUSD694,7700668,6400

Opdateret 2020-03-27 1432