Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD471,9031426,9031
Canadiske dollarCAD500,8628460,8628
Schweizer francCHF705,4907688,9907
EuroEUR758,7400736,7900
Pund sterlingGBP847,0629807,3429
Japanske yenJPY6,21575,8957
Norske kronerNOK68,133663,8836
New Zealandske dollarNZD443,5404403,5404
Svenske kronerSEK72,766568,8465
Thailandske bahtTHB20,884919,7349
Tyrkiske liraTRY91,188961,9289
USA dollarUSD651,9800625,8500

Opdateret 2020-10-29 1431