Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD499,7593454,7593
Canadiske dollarCAD502,3952462,3952
Schweizer francCHF653,4786636,9786
EuroEUR758,7700736,8200
Pund sterlingGBP866,2727826,5527
Japanske yenJPY5,74665,4266
Norske kronerNOK78,435174,1851
New Zealandske dollarNZD466,2814426,2814
Svenske kronerSEK76,011372,0913
Thailandske bahtTHB19,736318,5863
Tyrkiske liraTRY174,2612145,0012
USA dollarUSD620,8500594,7200

Opdateret 2018-02-21 1431