Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD565,3715520,3715
Canadiske dollarCAD562,0900522,0900
Schweizer francCHF707,4187690,9187
EuroEUR757,4450735,4950
Pund sterlingGBP899,9945860,2745
Japanske yenJPY6,32886,0088
Norske kronerNOK85,610181,3601
New Zealandske dollarNZD526,0414486,0414
Svenske kronerSEK79,809975,8899
Thailandske bahtTHB20,662119,5121
Tyrkiske liraTRY209,3710180,1110
USA dollarUSD721,4700695,3400

Opdateret 2017-02-21 1431