Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD481,9919436,9919
Canadiske dollarCAD531,1541491,1541
Schweizer francCHF695,7351679,2351
EuroEUR760,0350738,0850
Pund sterlingGBP843,1527803,4327
Japanske yenJPY6,45356,1335
Norske kronerNOK76,059171,8091
New Zealandske dollarNZD455,4253415,4253
Svenske kronerSEK70,915366,9953
Thailandske bahtTHB22,304221,1542
Tyrkiske liraTRY135,7609106,5009
USA dollarUSD688,8650662,7350

Opdateret 2019-08-16 1431