Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD500,4753455,4753
Canadiske dollarCAD507,0493467,0493
Schweizer francCHF654,9781638,4781
EuroEUR759,3700737,4200
Pund sterlingGBP874,1141834,3941
Japanske yenJPY5,92955,6095
Norske kronerNOK80,264076,0140
New Zealandske dollarNZD463,7664423,7664
Svenske kronerSEK73,697069,7770
Thailandske bahtTHB19,957118,8071
Tyrkiske liraTRY150,9910121,7310
USA dollarUSD655,7450629,6150

Opdateret 2018-06-22 1431