Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD497,1838452,1838
Canadiske dollarCAD514,6783474,6783
Schweizer francCHF670,1765653,6765
EuroEUR760,8450738,8950
Pund sterlingGBP856,3349816,6149
Japanske yenJPY5,95685,6368
Norske kronerNOK76,784272,5342
New Zealandske dollarNZD472,8180432,8180
Svenske kronerSEK73,917869,9978
Thailandske bahtTHB20,555719,4057
Tyrkiske liraTRY137,4403108,1803
USA dollarUSD671,8000645,6700

Opdateret 2018-12-18 1431