Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD488,5421443,5421
Canadiske dollarCAD535,9871495,9871
Schweizer francCHF689,5032673,0032
EuroEUR760,8300738,8800
Pund sterlingGBP865,0830825,3630
Japanske yenJPY6,38526,0652
Norske kronerNOK76,905672,6556
New Zealandske dollarNZD450,8537410,8537
Svenske kronerSEK71,093767,1737
Thailandske bahtTHB22,684121,5341
Tyrkiske liraTRY133,0911103,8311
USA dollarUSD693,0700666,9400

Opdateret 2019-09-17 1456