Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD489,3864444,3864
Canadiske dollarCAD524,1140484,1140
Schweizer francCHF661,7925645,2925
EuroEUR760,1700738,2200
Pund sterlingGBP871,5947831,8747
Japanske yenJPY5,90405,5840
Norske kronerNOK80,193175,9431
New Zealandske dollarNZD451,0290411,0290
Svenske kronerSEK73,515269,5952
Thailandske bahtTHB20,467719,3177
Tyrkiske liraTRY130,4103101,1503
USA dollarUSD666,3250640,1950

Opdateret 2018-10-19 1431