Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD483,6710438,6710
Canadiske dollarCAD524,4035484,4035
Schweizer francCHF680,4867663,9867
EuroEUR760,6200738,6700
Pund sterlingGBP857,1985817,4785
Japanske yenJPY6,21935,8993
Norske kronerNOK78,446474,1964
New Zealandske dollarNZD461,0590421,0590
Svenske kronerSEK72,151568,2315
Thailandske bahtTHB21,899920,7499
Tyrkiske liraTRY128,577799,3177
USA dollarUSD672,8450646,7150

Opdateret 2019-06-26 1431