Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD554,1144509,1144
Canadiske dollarCAD542,5069502,5069
Schweizer francCHF702,6094686,1094
EuroEUR758,2300736,2800
Pund sterlingGBP886,0882846,3682
Japanske yenJPY6,36336,0433
Norske kronerNOK82,244077,9940
New Zealandske dollarNZD507,6071467,6071
Svenske kronerSEK79,201875,2818
Thailandske bahtTHB20,611319,4613
Tyrkiske liraTRY204,2391174,9791
USA dollarUSD707,5350681,4050

Opdateret 2017-03-29 1431