Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD500,7280455,7280
Canadiske dollarCAD522,7760482,7760
Schweizer francCHF666,0339649,5339
EuroEUR759,8850737,9350
Pund sterlingGBP856,6569816,9369
Japanske yenJPY6,04605,7260
Norske kronerNOK78,344174,0941
New Zealandske dollarNZD454,1454414,1454
Svenske kronerSEK72,417568,4975
Thailandske bahtTHB20,209519,0595
Tyrkiske liraTRY122,679193,4191
USA dollarUSD670,3550644,2250

Opdateret 2018-08-17 1431