Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD487,7849442,7849
Canadiske dollarCAD545,4221505,4221
Schweizer francCHF710,7795694,2795
EuroEUR761,2300739,2800
Pund sterlingGBP922,0747882,3547
Japanske yenJPY6,39376,0737
Norske kronerNOK75,781371,5313
New Zealandske dollarNZD465,2237425,2237
Svenske kronerSEK72,403368,4833
Thailandske bahtTHB22,639721,4897
Tyrkiske liraTRY128,307099,0470
USA dollarUSD704,8750678,7450

Opdateret 2020-02-14 1432