Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD537,6779492,6779
Canadiske dollarCAD538,2718498,2718
Schweizer francCHF682,2011665,7011
EuroEUR757,7750735,8250
Pund sterlingGBP862,3502822,6302
Japanske yenJPY5,89005,5700
Norske kronerNOK81,343477,0934
New Zealandske dollarNZD497,9761457,9761
Svenske kronerSEK79,038275,1182
Thailandske bahtTHB19,747918,5979
Tyrkiske liraTRY197,5664168,3064
USA dollarUSD663,2750637,1450

Opdateret 2017-07-20 1431