Cookies

Uuma nittartakkap cookies atorpaa atuisunut piuminarneruniassammat kisitsisillu atorlugit nassiuaatinut katersilluarnarnerummat. Cookiesit peeqqaarnagit Banken.gl iserfigigukku cookiesinik atuinerput akuerisimassavat. Cookiesit pillugit annertunerusumik atuarit qanorlu illit browserinnut anngutinnginnissaat paasisaqarfigalugu.

70 1234

Nassaarisigut


Illoqarfiup sulisulluunniit aqqanik ujaasigit.

Ikiortissamik nassaarit

> Netbank fjernsupport

> Akiliissummik mattussaanerit

> Imminut sullinneq

> Netbank pillugu

> Isumannaallisaaneq

> Akigititat piumasaqaatillu

Ammasarfiit

Ataas. - Sis.
kl. 9.30 - 15.30
Tallimanngorneq
kl. 9.30 - 15.00

Valutakurser

Ateq Valuta Din købskurs Din salgskurs
Australske dollarAUD485,4270440,4270
Canadiske dollarCAD514,1791474,1791
Schweizer francCHF710,0865693,5865
EuroEUR759,2650737,3150
Pund sterlingGBP850,7041810,9841
Japanske yenJPY6,29415,9741
Norske kronerNOK71,048666,7986
New Zealandske dollarNZD455,0157415,0157
Svenske kronerSEK72,497568,5775
Thailandske bahtTHB21,847320,6973
Tyrkiske liraTRY111,473982,2139
USA dollarUSD679,5450653,4150

Opdateret 2020-07-03 1431